Thumb

AKTİF CİHAZ KURULUMU

SwİTch Kurulumu

Yerel ağ üzerinde bulunan modem, router, switch, access point gibi cihazların doğru yapılandırılması, bağlantılarda mutlaka teknik gereksinimleri sağlayacak orjinal ara elemanların kullanılması ağ performansınızı kesinlikle artıracak ve ağdaki istenmeyen kesilmeleri engelleyecektir.
Sunucuların ve aktif ağ cihazlarının mutlaka uygun bir kabin içerisinde barındırılmaları gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında yerel ağlarda kabin kullanılması, ağ kablolarının tekniğine uygun olarak sonlandırılması ve ağ cihazlarına fabrikalarda sonlandırılmış özel kablolar ile taşınmaları gereklidir. Firmamız bu konuıda gerekli bilgi, deneyim ve referanslara sahiptir.

Firewall Kurulumu

Her ne kadar akıllı telefonlarla sosyal medyaya ya da farklı sitelere erişim kolay olsa da işletmenizden bu tür sitelere erişimi yasaklayabilirsiniz. Zararlı gördüğünüz internet sitelerini engellemek ve Firewall (Güvenlik Duvarı) oluşturmak isterseniz kullanıcı bazlı network kuralları ile birçok siteye erişimi engelleyebilirsiniz.
Fiberize olarak, Firewall teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, verilere yalnızca izin verilen kişilerin kolayca erişip, izinsiz erişimleri imkansız kılındığı, güvenlik korumalı kablosuz ağları oluşturarak, hızlı kurulumlu, düşük maliyetli ve her daim geliştirilmeye yatkın sistemler ile profesyonel çözümler üretiyoruz.

Arıza ve Destek HİZMETİ

Tüm ağ sistemlerinizde yaşanan arıza ve geliştirmeler de yanınızdayız.

Sorularınız ve Destek Taleleriniz İçin

Acil destek, proje teklifi, keşif, sonlandırma işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.