Thumb

Network Altyapı ve Kablolama

Kablolu Network Çözümleri

Ağ (Netwok) sistemlerinin hızlı ve problemsiz çalışabilmesi için, kablolama altyapısının sağlıklı kurulmuş olması gereklidir. Network sistemlerinde, kablolama alt yapısı kadar uzun süreli kullanılan başka hiç bir arabirim yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı, kurumların toplam network yatırımlarının %2’sini oluşturmasına rağmen, karşılaştığımız network problemlerinin %80’ini ise, hatalı tasarlanmış ve mühendislik standartlarına uyulmadan yapılan kablolama sistemleri oluşturmaktadır.
Fiberize olarak kablolu ağ ürünlerinde, birbiri ile uyumlu çalışan, belirlenen endüstriyel standartları destekleyen ürünler tercih ediyor ve bu ürünlere uyumlu data altyapısı hazırlayarak, uygun yapısal kablolama ve data sonlandırma işçiliği ile kablolu ağınızı profesyonelce oluşturuyoruz.

Kablosuz Network Çözümleri

Teknolojinin gelişimi, her alanda olduğu gibi kablosuz ağ sistemlerinde de hızlıca ilerlemektedir. Kablosuz ağa geçmenin kısa ve uzun vadeli yararları; kolaylık, mobilite, verimlilik, kurulum kolaylığı, güvenirlik ve maliyet olarak sayılabilir.
Fiberize olarak, wi-fi teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, verilere yalnızca izin verilen kişilerin kolayca erişip, izinsiz erişimleri imkansız kılındığı, güvenlik korumalı kablosuz ağları oluşturarak, hızlı kurulumlu, düşük maliyetli ve her daim geliştirilmeye yatkın sistemler ile profesyonel çözümler üretiyoruz.

FİBER OPTİK Çözümler

Günümüzde; telekom, bilişim ve özel amaçlı geniş band kullanan pek çok çevrim içi ağ, kişi ve hatta ülkeleri bir araya getiren bir bilgi yolunda birleşmektedir. Bu durum tüm ağ kademelerinde neredeyse sınırsız band genişliği imkanı veren fiber optik kullanıması gerekliliğine rağmen günümüzde uluslararası ve ulusal ağlarda fiber optik kullanılmakta ancak bölgesel ve yerel ağlarda yeterince kullanılmamaktadır.
Fiberize olarak, yalnızca kablolama değil, anahtar teslim fiberoptik projelerine yönelik, tüm çözüm bileşenlerini müşterilerimize sunarak, fiber optik sistemler konusunda profesyonel çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duymaktayız. Fiber optik sistemlerde uçtan uca çözümler sağlayarak, son teknoloji cihazlarımız ile test ve sertifikasyon olanağı sunmaktayız. Yapısal kablolama, akabinde anlaşılır ve dayanıklı etiket sistemlerimiz ile alt yapı ihtiyaçlarınıza da cevap vermekteyiz.

Sorularınız ve Destek Taleleriniz İçin

Acil destek, proje teklifi, keşif, sonlandırma işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.