Thumb

ZAYIF AKIM KABLOLAMA

Fiberoptik Altyapı Kablolama

Fiber optik altyapı kablolama ürünleri ve çözümlerinde profesyonel kadromuz ile birlikte anahtar teslim projelere imza atıyoruz. İhtiyaca göre yerinde inceleme, projelendirme, kablo donanımı, fiber optik sonlandırma, OTDR test raporlama, dokümantasyon gibi çalışmalarda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Zayıf Akım Kablolama Ürünleri ve Çözümleri

Sistem verimliliği ve güvenlik için en belirleyici unsur altyapı projeleridir. Mevcut sistemlerin iyileştirilmesinde yeni projelendirme ve kurulum çalışmalarında en uygun çözümleri müşterilerimize sunuyoruz. En doğru ve verimli bir şekilde kurulan kablolama alt yapısının sürekliliğini sağlamak için bakım sözleşmeleri, periyodik testler, yönetilebilir ürünler ile destek istediğiniz noktada ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz.

Bakır Kablolama Ürünleri ve Çözümleri

Bakır kablolama ürünlerinde her marka özelinde kablolama, sonlandırma, test etme ve etiketleme hizmetlerini kaliteli hizmet anlayışımızla gerçekleştiriyoruz.

Elektrik Alt Yapı Ürünleri ve Çözümleri

Elektrik sistemleri bir işletmenin can damarları arasındadır. Özellikle teknik tesislerin ayakta kalmasının başrol oyuncusu elektrik enerjisi kesintilerle de iş kayıplarına sebep olabilir. Kesintilere neden olan bir çok problemin kaynağı iyi tasarlanmamış elektrik altyapısı olmaktadır.
Teknik tesis ve datacenter’lar UPS üzerinden beslemek ihtiyaç dahilindeki altyapıyı oluşturduğunuz anlamına gelmez. Bu adım enerji konusundaki ilk adımı oluşturur.
Şebekedeki kesintilere karşı devamlı devrede kalacak şekilde planlanan elektrik altyapı projeleri yedek enerji kaynağına da ihtiyaç duyar. Arıza, bakım gibi olağandışı durumlarda da kesintisiz hizmet verecek şekilde tasarlanan projeler güvenli bir elektrik altyapısı için elektriği sağlayan güç sistemlerinin başlıca noktalarıdır.
Müşterilerimize uzman teknik ekibimizle ihtiyaca göre tüm bu faktörleri göz önüne alarak en uygun elektriksel tasarımı oluşturuyoruz. Mevcut elektrik altyapısına sahip olan tesisleri de revizyonlar dahilinde projelendiriyoruz.

Sorularınız ve Destek Taleleriniz İçin

Acil destek, proje teklifi, keşif, sonlandırma işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.